Właściciel TikToka zaskakuje – otwiera swój fintech płatniczy

Właściciel TikToka zaskakuje – otwiera swój fintech płatniczy

Elements envato

Chiński TikTok lada moment będzie mieć własną formę płatności. Co to znaczy?

ByteDane już niedługo uruchomi własne usługi fintech w oparciu o firmę Douyin, chińską wersję coraz popularniejszego TikToka. Po co to wszystko?

Moda na influencerów

Zdarzyło Ci się spotkać z Tiktokerami, którzy polecali lub promowali jakiś produkt? Często w komentarzu wrzucali oni link do sklepu lub pisali, z jakiej firmy są dane rzeczy. Teraz sprawa może się trochę zmienić! Użytkownicy będą mieli dostęp do płatności Douyin Pay, by zapłacić za reklamowane produkty!

TikTok Pay

Okazuje się, że Douyin Pay docelowo stanie się główną metodą płatności w chińskim TikToku. Żeby z niej skorzystać, trzeba być właścicielem konta bankowego w Chinach.

Wszystko wskazuje na to, że pomysł będzie cieszyć się dużą popularnością. Czy wejdzie więc do TikToka, z którego korzysta ponad 800 mln osób? Tworzenie i oglądanie krótkich filmików z podkładem muzycznym okazało się strzałem w dziesiątkę – wielu infuencerów, a nawet firmy przeniosło tam swój marketing i promocję. Niektóre profile obserwowane są przez miliony osób!

Nic więc dziwnego, że wielu influencerów reklamuje na kanałach różne towary. Spodziewamy się więc, że autonomiczny system płatności to tylko kwestia czasu!

 

2,25 miliona dolarów od Toyoty na rozwój inżynierii elektronicznej 2,25 miliona dolarów od Toyoty...

Biorąc pod uwagę ogromny postęp technologiczny, społeczeństw...

HalfPrice polski odpowiednik TK Maxx HalfPrice polski odpowiednik T...

Grupa CCC stworzyła polski odpowiednik TK Maxx. Odzież, obuw...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!