Europejski Kongres Finansowy: Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu

Europejski Kongres Finansowy: Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu

Builder Polska

Czy Polska dalej jest jednym z liderów w dziedzinie rozwoju cyfryzacji bankowości? Dowiedz się!

Już niedługo odbędzie się dziesiąty Europejski Kongres Finansowy. W tym roku ma on oczywiście postać wydarzenia online, który można było posłuchać między 12, a 14 października. Nie dziwi nas, że tematem przewodnim są: „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”. Nowa forma kongresu miała zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników. Co ciekawe, dopiero 10 listopada mogliśmy posłuchać rozmowy zatytułowanej "Konflikt między konsumentami a bankami - czy wyroki TSUE na trwałe zmienią polską bankowość?". Pełny jej zapis możesz przesłuchać poniżej:

Czego dotyczył kongres

Przede wszystkim omówiona została sytuacja stabilności europejskiego (w tym również oczywiście naszego, polskiego) systemu finansowania. Rozmawiano o tym, jak w bezpieczny sposób można rozwijać ten system: zarówno w trakcie pandemii, jak i po niej. Zadano sobie wtedy bardzo ważne pytanie: czy nasz kraj dalej jest liderem w dziedzinie rozwoju cyfryzacji bankowości. Co się okazało? Obecnie znajdujemy się na czwartym miejscu w skali całego świata!

Przyszły Kongres Finansowy

Za rok Kongres zaplanowany jest na 14-16 czerwca. Nie wiadomo jeszcze, jaką formę przyjmie: znowu wykładów online czy prawdziwego spotkania. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji związanej z pandemią i chęcią zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom. Miejmy nadzieję, że w tym czasie sytuacja na rynku nie pogorszy się, pogłębiając kryzys. 

 

 

Żywność znacząco tanieje na świecie Żywność znacząco tanieje na św...

Epidemia koronawirusa wywiera wielki wpływ na ceny żywności,...

HalfPrice polski odpowiednik TK Maxx HalfPrice polski odpowiednik T...

Grupa CCC stworzyła polski odpowiednik TK Maxx. Odzież, obuw...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!