HalfPrice polski odpowiednik TK Maxx

HalfPrice polski odpowiednik TK Maxx

HalfPrice

Grupa CCC stworzyła polski odpowiednik TK Maxx. Odzież, obuwie, akcesoria do domu i wiele innych produktów znanych marek z niższymi cenami nawet o 80%. Jest to oferta nowej sieci sklepów HalfPrice.

Unikalna i różnorodna oferta, która będzie poszerzana.

Pierwsze sklepy zostały otwarte w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Polkowicach i Tychach, odwiedziło je ponad 30 tys. osób. Do końca roku ma powstać jeszcze kilkadziesiąt sklepów.

Model offprice

Offprice, czyli sprzedaż w okazyjnych cenach. Taki model staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Klienci znajdą w sklepach gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach. Asortyment jest szeroki i będzie bez przerwy poszerzany. Produkty zazwyczaj pochodzą z poprzednich sezonów znanych marek i są sprzedawane w niższych cenach.

fot. tychy info

HalfPrice w Galerii Północnej

Sklep HalfPrice w Galerii Północnej jest obecnie jedynym, który posiada dwa pietra. Powstał na miejsce salonu obuwniczego CCC, który otworzył się w nowym, mniejszym lokalu. Sieć wykorzystuje powierzchnie dotychczasowych sklepów CCC. Nie oznacza to wycofanie marki obuwniczej z rynku.

Działalność w czasie pandemii

Wszystkie otwarte sklepy HalfPrice prowadzą działalność z zachowaniem reżimu sanitarnego, stąd długie kolejki do sklepu. W każdym punkcie obowiązuje ograniczona ilość osób, oraz stosowanie środków ochrony i dystansu społecznego. Stanowiska kasowe mają ochronę pleksi, a przymierzalnie są regularnie dezynfekowane.

Oferta dla całej rodziny

Sklepy HalfPrice posiadają działy damski, męski i dziecięcy oraz artykuły do domu. W sklepie znajdziemy odzież jak również akcesoria i kosmetyki. Zazwyczaj można znaleźć po jednej sztuce konkretnej rzeczy w konkretnym rozmiarze. Można znaleźć takie marki jak; Champion, Vans, Tommy Jeans, Ralph Lauren i wiele innych. Dostępne są również produkty marki CCC.

fot. dziennik zachodni

Restrukturyzacja sklepów CCC

Grupa CCC stara się optymalizować sklepy stacjonarne obuwnicze CCC. Zmniejszają liczbę sklepów, jednak nie oznacza to, że rezygnują z najmu. Tę przestrzeń handlową, którą restrukturyzują przeznaczają właśnie na sieć sklepów HalfPrice. Dzięki tej sieci, klienci będą mogli liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą ofertę. Jesienią będzie można również zrobić zakupy przez Internet, czego nie można zrobić w TK Maxx.

Grupa CCC chce rozwijać nową markę. Jeszcze w tym miesiącu otworzy się kolejnych kilka sklepów, m.in. w Olsztynie, Zabrzu, Opolu i Kielcach i Bielsku-Białej. 

Aktualizowaną listę otwartych sklepów można znaleźć na stronie HalfPrice.

 

Polska liderem w świecie FinTech? Polska liderem w świecie FinTe...

Nasze rozwiązania w usług finansowych cieszą się coraz więks...

Puste biura – załamanie na rynku? Puste biura – załamanie na ryn...

Zamknięte biura i praca zdalna - co z tymi wszystkimi pustym...

Komentarze

Powiązane

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!