PeoPay 3.0 - nowa aplikacja od Banku Pekao

PeoPay 3.0 - nowa aplikacja od Banku Pekao

Bank Pekao

Duże zmiany w bankowości mobilnej Banku Pekao - znacie już wszystkie możliwości aplikacji?

Wiadomość o nowej aplikacji ucieszy pewnie wszystkich klientów Banku Pekao. Doskonale współpracuje z odnowionym systemem Pekao24, który został wprowadzony już w listopadzie ubiegłego roku. Jednak dopiero niedawno webaplikacja została ustawiona jako domyślna.  

Aplikacja spójna z stroną bankowości 

Aplikacja mobilna jest przede wszystkim łatwa w użyciu i spójna ze stroną, do której mamy dostęp z przeglądarki internetowej. Nie mówimy tutaj tylko o kolorystyce: zastosowano tutaj taki sam sposób nawigacji oraz układu menu. Z pewnością ułatwi to korzystanie z bankowości na smartfonie!  


(fot. Cashless )

PeoPay 3.0 i Pekao24 

Dopiero po wielu latach bankowość online oraz bankowość mobilna dla klientów Banku Pekao będzie wyglądać podobnie. Jest to duża odmiana, bowiem aplikacja do tej pory nie miała nic wspólnego z interfejsem webowym! Jak ta duża zmiana przyjmie się na rynku?  

PeoPay 3.0 charakteryzuje się dużą zmianą w interfejsie. Do tego cała aplikacja została odświeżona wizualnie. Klienci banku nie będą już korzystać z menu umieszczonego na kole, a będą mogli cieszyć się tradycyjnymi przyciskami, które znajdują się na dole ekranu. Niestety na zakup biletów trzeba jeszcze chwilę poczekać - PeoPay 4.0 pojawi się najpewniej w przyszłym roku.  

 

Możliwość wykonywania przelewów na telefon BLIK dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe Możliwość wykonywania przelewó...

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe w końcu doczekali się możliw...

PayEye – polska płatność okiem podbija Dubaj?! PayEye – polska płatność okiem...

Polska metoda płatności przedstawiona na targach Gitex Techn...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!